Teamleden

Esther Nieuwenhuysen, directie
directie.kcaelse@kindante.nl
Caroline van Woerden,
Intern Begeleider, aanspreekpunt onderbouw
c.vanwoerden@kindante.nl
Marie-José de Bruijn,
Intern Begeleider,
aanspreekpunt middenbouw
mj.debruijn@kindante.nl
Annemarie Barendsz, administratie
a.barendsz@kindante.nl
Guido Loijens, conciërge
g.loijens@kindante.nl
Maurice Renet, conciërge
m.renet@kindante.nl
Cyrille Habets, conciërge
 
Gerard Notten, conciërge
Sandra Buis, groep 1/2a
s.buis@kindante.nl
Marjolein Bas groep 1/ 2a, 3a
m.bas@kindante.nl
Yvonne Meesters, groep 1/2b
y.meesters@kindante.nl
Marjo van Grunsven, groep 1/2c; 1/2d
m.vangrunsven@kindante.nl
Nicole Bovendeaard, groep 1/2c
n.bovendeaard@kindante.nl
 
Theresi Dresen, groep 1/2 d
t.dresen@kindante.nl
Marcia Offermans, groep 1/2 e
m.offermans@kindante.nl
Marcha Maes, onderwijsassistent onderbouw
m.maes@kindante.nl
Kim Backes, groep 3a
k.backes@kindante.nl
Ester Schulz, groep 3b
e.schulz@kindante.nl
Milou Jongen, groep 3b
m.jongen@kindante.nl
Cécile Custers, groep 4a
c.custers@kindante.nl
Suzanne Voncken, groep 4a
s.voncken@kindante.nl
Hilde de Rooy, groep 4b
h.hendrikx@kindante.nl 
Judith van de Kerkhof, groep 4b
j.vandekerkhof@kindante.nl
Mieke van Mulken, groep 4c
m.vanmulken@kindante.nl
Esther van Bentum, groep 4c
onderwijsassistent onderbouw
e.vanbentum@kindante.nl
Janneke Nacken, groep 5a
j.nacken@kindante.nl
Judith Philippen, groep 5a
j.philippen@kindante.nl
Tonny Knoben, groep 5b
t.knoben@kindante.nl
Jeanny Schenk, groep 5b, 7c
j.schenk@kindante.nl
Tahnee Smeets, onderwijsassistent groepen 5
t.smeets@kindante.nl
René, Coumans, groep 6a
r.coumans@kindante.nl
Rob Smeets, groep 6a, 7c
r.smeets@kindante.nl
Petra Janssen, groep 6b
p.janssen@kindante.nl 
 Loes Geerling, groep 6b
l.geerling@kindante.nl
Inge Croese, groep 7a
i.croese@kindante.nl
Esther Winkens, groepen 7a
aanspreekpunt bovenbouw
e.winkens@kindante.nl
Chrisje Bosch, groep 7b
c.bosch@kindante.nl
Roxanne Dieteren, groep 7b
r.dieteren@kindante.nl
Ester Hut, groep 8a
e.hut@kindante.nl
Cécile Hertog, groep 8b
c.hertog@kindante.nl
Esmee Wessels
onderwijsassistent bovenbouw
e.wessels@kindante.nl
Femke de Vries
flexibele medewerkers
f.devries@kindante.nl
Steffie Pieper, leidinggevende Spelenderwijs 
Michèle Tummers,
pedagogisch medewerker Pinkeltje en de Paddestoel
Inge Ramakers,
pedagogisch medewerker Pinkeltje en de Paddestoel
Ingrid Vranken,
pedagogisch medewerker Pinkeltje en de Paddestoel
Chantalle Kinkers,
pedagogisch medewerker 
Pinkeltje en de Paddenstoel
Cindy Westhovens,
leidinggevende MIK
Monique Pietersma,
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Jill Everaers,
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Cissie Ramaekers,
pedagogisch medewerker
BSO Villa Hagelslag
Stephanie Stevens, 
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Anouk Smeets,
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Melanie van Berlo,
pedagogisch medewerker
BSO Villa Hagelslag
Annette Reiners
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Corina Strijkers
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Solva Piersma
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Mirella Wetzels
pedagogisch medewerker
KDV Villa RegenboogTekst
Kim Goossens
pedagogisch medewerker
BSO Villa Hagelslag
Sem Jacobs
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Marlies Jakma
pedagogisch medewerker
BSO Villa Hagelslag
.

"EEN PLEK WAARIN KINDEREN PRECIES KRIJGEN WAT NODIG IS OM TE GROEIEN EN TE BLOEIEN"

Kindcentrum Aelse is het bruisende, educatieve centrum van Elsloo. We leren van elkaar en groeien door te delen. We zijn samen verantwoordelijk voor de groei van een generatie kinderen. Spreekt u dit aan voor uw kind? Neem dan contact met ons op voor een kennismaking en rondleiding.

Neem contact op