Teamleden

Esther Nieuwenhuysen, directie
directie@kc-aelse.nl
Caroline van Woerden,
Intern Begeleider, aanspreekpunt onderbouw
c.vanwoerden@kc-aelse.nl
Marie-José de Bruijn,
Intern Begeleider,
aanspreekpunt middenbouw
mj.debruijn@kc-aelse.nl
Annemarie Barendsz, administratie
administratie@kc-aelse.nl
Guido Loijens, conciërge
g.loijens@kc-aelse.nl
Maurice Renet, conciërge
m.renet@kc-aelse.nl
Cyrille Habets, conciërge
c.habets@kc-aelse.nl
Gerard Notten, conciërge
Sandra Buis, groep 1/2a
s.buis@kc-aelse.nl
Marjo van Grunsven groep 1/ 2a
m.vangrunsven@kc-aelse.nl
Yvonne Meesters, groep 1/2b
y.meesters@kc-aelse.nl
Anja Beckers, groep 1/2c
a.beckers@kc-aelse.nl
Nicole Bovendeaard, groep 1/2c
n.bovendeaard@kc-aelse.nl
 
Marcia Offermans, groep 1/2 d
m.offermans@kc-aelse.nl
Marjolein Bas, groep 2, ICT-coördinator
m.bas@kc-aelse.nl
Marcha Maes, onderwijsassistent onderbouw
m.maes@kc-aelse.nl
Theresi Dresen, groep 3a
t.dresen@kc-aelse.nl
Ester Schulz, groep 3b
e.schulz@kc-aelse.nl
Milou Jongen, groep 3b
m.jongen@kc-aelse.nl
Kim Backes, groep 3c
k.backes@kc-aelse.nl
Suzanne Voncken, groep 3c
s.voncken@kc-aelse.nl
Esther van Bentum
onderwijsassistent onderbouw
e.vanbentum@kc-aelse.nl
Mieke van Mulken, groep 4a
m.vanmulken@kc-aelse.nl
Hilde de Rooy, groep 4b
h.hendrikx@kc-aelse.nl
Judith van de Kerkhof, groep 4b
j.vandekerkhof@kc-aelse.nl
Tonny Knoben, groep 4c
t.knoben@kc-aelse.nl
Cecile Custers, groep 5a
c.custers@kc-aelse.nl
Janneke Nacken, groep 5a
j.nacken@kc-aelse.nl
René Coumans, groep 5b
r.coumans@kc-aelse.nl
Kitty Wasserman, groep 5b
k.wasserman@kc-aelse.nl
Tahnee Smeets, onderwijsassistent middenbouw
t.smeets@kc-aelse.nl
Chrisje Bosch, groep 6a
c.bosch@kc-aelse.nl
Roxanne Dieteren, groep 6a
r.dieteren@kc-aelse.nl
Petra Janssen, groep 6b
p.janssen@kc-aelse.nl
Loes Geerling, groep 6b
l.geerling@kc-aelse.nl
Inge Croese, groep 6c
i.croese@kc-aelse.nl
Esther Winkens, groepen 6c
aanspreekpunt bovenbouw
e.winkens@kc-aelse.nl
Dé van Arensbergen, groepen 7
d.vanarensbergen@kc-aelse.nl
Judith Philippen, groep 7a
j.philippen@kc-aelse.nl
Jeanny Schenk, groep 7a
j.schenk@kc-aelse.nl
Rob Smeets, groep 7b
r.smeets@kc-aelse.nl
Cécile Hertog, groep 8a
c.hertog@kc-aelse.nl
Ester Hut, groep 8b
e.hut@kc-aelse.nl
Lianne Gorissen
onderwijsassistent bovenbouw
l.gorissen@kc-aelse.nl
Luc Vanmulken
flexibele medewerkers
l.vanmulken@kc-aelse.nl
Nicole Senden
flexibele medewerker
n.senden@kc-aelse.nl
Irene Timmermans
flexibele medewerker
i.timmermans@kc-aelse.nl
Steffie Pieper, leidinggevende Spelenderwijs 
Michèle Tummers,
pedagogisch medewerker Pinkeltje en de Paddestoel
Inge Ramakers,
pedagogisch medewerker Pinkeltje en de Paddestoel
Ingrid Vranken,
pedagogisch medewerker Pinkeltje en de Paddestoel
Chantalle Kinkers,
pedagogisch medewerker 
Pinkeltje en de Paddenstoel
Cindy Westhovens,
leidinggevende MIK
Monique Pietersma,
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Jill Everaers,
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Cissie Ramaekers,
pedagogisch medewerker
BSO Villa Hagelslag
Stephanie Stevens, 
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Anouk Smeets,
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Melanie van Berlo,
pedagogisch medewerker
BSO Villa Hagelslag
Sandy Coomans,
pedagogisch medewerker
BSO Villa Hagelslag
Annette Reiners
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Corina Strijkers
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Solva Piersma
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Mirella Wetzels
pedagogisch medewerker
KDV Villa RegenboogTekst
Kim Goossens
pedagogisch medewerker
BSO Villa Hagelslag
Sem Jacobs
pedagogisch medewerker
KDV Villa Regenboog
Marlies Jakma
pedagogisch medewerker
BSO Villa Hagelslag
.

"EEN PLEK WAARIN KINDEREN PRECIES KRIJGEN WAT NODIG IS OM TE GROEIEN EN TE BLOEIEN"

Kindcentrum Aelse is het bruisende, educatieve centrum van Elsloo. We leren van elkaar en groeien door te delen. We zijn samen verantwoordelijk voor de groei van een generatie kinderen. Spreekt u dit aan voor uw kind? Neem dan contact met ons op voor een kennismaking en rondleiding.

Neem contact op