Teamleden

Esther Nieuwenhuysen
Directie
directie.kcaelse@kindante.nl
Caroline van Woerden
Intern Begeleider
c.vanwoerden@kindante.nl
Marie-José de Bruijn
Intern Begeleider
mj.debruijn@kindante.nl
Annemarie Barendsz Administratie
a.barendsz@kindante.nl
Marjolein Bas
ICT-coördinator
m.bas@kindante.nl
Guido Loijens
Conciërge
g.loijens@kindante.nl
Maurice Renet
Conciërge
m.renet@kindante.nl
Cyrille Habets
Conciërge
Gerard Notten
Conciërge
Gaston Hendrikx
Conciërge
g.hendrikx@kindante.nl
Sandra Buis
groep 1/2a
s.buis@kindante.nl
Marjo van Grunsven
groep 1/2a; 1/2c
m.vangrunsven@kindante.nl
Yvonne Meesters
groep 1/2b
y.meesters@kindante.nl
Nicole Bovendeaard
groep 1/2c
n.bovendeaard@kindante.nl
Theresi Dresen
groep 1/2d
t.dresen@kindante.nl
Roxanne Dieteren
groep 1/2d; 8a; 8b
r.dieteren@kindante.nl
Marcia Offermans
groep 1/2e
m.offermans@kindante.nl
Hilde de Rooy
groep 2; schoolopleider
h.hendrikx@kindante.nl 
Marcha Maes
onderwijsassistent groepen 1/2
m.maes@kindante.nl
Milou Jongen
groep 3a
m.jongen@kindante.nl
Petra Janssen
groep 3a
p.janssen@kindante.nl 
Ester Schulz
groep 3b
e.schulz@kindante.nl
Mandy van Twist    
groep 3b
m.vantwist@kindante.nl
Esther van Bentum
onderwijsassistent groepen 3
e.vanbentum@kindante.nl
Judith van de Kerkhof
groep 4a
j.vandekerkhof@kindante.nl
Jeanny Schenk
groep 4a; 4b
j.schenk@kindante.nl
Cécile Custers
groep 4b
c.custers@kindante.nl
Joy Janssen
onderwijsassistent groepen 4
j.janssen@kindante.nl
Janneke Nacken
groep 5a
j.nacken@kindante.nl
Judith Philippen
groep 5a
j.philippen@kindante.nl
Tonny Knoben
groep 5b
t.knoben@kindante.nl
Suzanne Voncken
groep 5b
s.voncken@kindante.nl
Tahnee Smeets, onderwijsassistent groepen 5
t.smeets@kindante.nl
Loes Geerling
groep 6a
l.geerling@kindante.nl
Kim Backes
groep 6a
k.backes@kindante.nl
Gert Schefman
groep 6b
g.schefman@kindante.nl
Esmee Wessels
onderwijsassistent groepen 6
e.wessels@kindante.nl
Inge Croese
groep 7a
i.croese@kindante.nl
Chrisje Bosch
groep 7a; 7b
c.bosch@kindante.nl
Rob Smeets
groep 7b
r.smeets@kindante.nl
Ester Hut
groep 8a
e.hut@kindante.nl
Cécile Hertog
groep 8b
c.hertog@kindante.nl
Luca Boonen
groep 8c
l.boonen@kindante.nl
Annemieke Denis
vervanging groep 6
a.denis@kindante.nl
Yvette Pool
flexibele medewerker
y.pool@kindante.nl
Charlotte van Langevelde
Locatiemanager
Kinderopvang Aelse
Inge Ramakers
pedagogisch medewerker
Peuteropvang Aelse
Ingrid Vranken
pedagogisch medewerker
Peuteropvang Aelse
Chantalle Klinkers
pedagogisch medewerker
Peuteropvang Aelse
Monique Pietersma,
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Jill Everaers,
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Stephanie Stevens, 
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Kelly Waajen
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Anouk Smeets,
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Annette Reiners
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Corina Strijkers
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Nicole Smeets
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Solva Piersma
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Sem Jacobs
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Bibi Meijers 
pedagogisch medewerker
KDV Aelse
Melanie van Berlo,
pedagogisch medewerker
BSO Aelse
Marlies Jakma
pedagogisch medewerker
BSO Aelse
Kim Goossens
pedagogisch medewerker
BSO Aelse
Isabella van den Eijnden
pedagogisch medewerker
BSO Aelse
Anna Janssen
pedagogisch medewerker
BSO Aelse

"EEN PLEK WAARIN KINDEREN PRECIES KRIJGEN WAT NODIG IS OM TE GROEIEN EN TE BLOEIEN"

Kindcentrum Aelse is het bruisende, educatieve centrum van Elsloo. We leren van elkaar en groeien door te delen. We zijn samen verantwoordelijk voor de groei van een generatie kinderen. Spreekt u dit aan voor uw kind? Neem dan contact met ons op voor een kennismaking en rondleiding.

Neem contact op